Update NARF! (0.0.0-rc3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Checking available update data
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གསར་སྒྱུར་གཞི་གྲངས་འཚོལ་བ

en: Trying to check available update data ...
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གསར་སྒྱུར་གཞི་གྲངས་འཚོལ་བཞིན་པ།

en: Error checking available update data.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གསར་སྒྱུར་གཞི་གྲངས་འཚོལ་ཞིབ་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་སོང་།
