Update NARF! (0.0.0-rc3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Version
ca: Versió

en: n/a
ca: n/d

en: 1 minute | @count minutes
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Module
ca: Mòdul

en: Never
ca: Mai

en: 1 second | @count seconds
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: Available
ca: Disponible

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: 1 month | @count months
ca[0]: 1 mes
ca[1]: @count mesos

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: Checking available update data
ca: Comprovant dades d'actualitzacions disponibles

en: Trying to check available update data ...
ca: Tractant de comprovar les dades d'actualització disponibles ...

en: Error checking available update data.
ca: Error al comprovar les dades d'actualització disponibles.
