Update NARF! (0.0.0-rc3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Version
eo: Versio

en: 1 minute | @count minutes
eo[0]: 1 minuto
eo[1]: @count minutoj

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: 1 day | @count days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: @count tagoj

en: Never
eo: Neniam

en: 1 year | @count years
eo[0]: 1 jaro
eo[1]: @count jaroj

en: 1 month | @count months
eo[0]: 1 monato
eo[1]: @count monatoj

en: Trying to check available update data ...
eo: Kontrolado ĉu estas atingeblaj ĝisdatigaj datumoj ...
