Update NARF! (0.0.0-rc3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Version
hu: Verzió

en: n/a
hu: n. a.

en: 1 minute | @count minutes
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Module
hu: Modul

en: Never
hu: Soha

en: 1 second | @count seconds
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: Available
hu: Elérhető

en: 1 year | @count years
hu[0]: 1 év
hu[1]: @count év

en: 1 month | @count months
hu[0]: 1 hónap
hu[1]: @count hónap

en: Parameter
hu: Paraméter

en: not found
hu: nem található

en: Checking available update data
hu: Elérhető frissítések ellenőrzése

en: Trying to check available update data ...
hu: Elérhető frissítések betöltése...

en: Error checking available update data.
hu: Hiba történt az elérhető frissítések adatainak betöltésekor.
