Update NARF! (0.0.0-rc3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Version
hy: Տաբերակ

en: 1 minute | @count minutes
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Never
hy: Երբեք

en: 1 second | @count seconds
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: 1 year | @count years
hy[0]: @count տարի

en: 1 month | @count months
hy[0]: 1 ամիս
hy[1]: @count ամիս
