Update NARF! (0.0.0-rc3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Value
oc: Valor

en: n/a
oc: n/d

en: 1 hour | @count hours
oc[0]: 1 ora
oc[1]: @count oras

en: 1 day | @count days
oc[0]: 1 jorn
oc[1]: @count jorns

en: Module
oc: Modul

en: Never
oc: Pas jamai

en: Available
oc: Disponible

en: 1 year | @count years
oc[0]: @count annada
oc[1]: @count annadas

en: 1 month | @count months
oc[0]: @count mois
oc[1]: @count mois

en: Parameter
oc: Paramètre

en: Checking available update data
oc: Tèst de donadas d'actualizacions disponibles

en: Trying to check available update data ...
oc: Ensag de verificacion de las donadas de mesas a jorn disponiblas ...

en: Error checking available update data.
oc: Error al testar las donadas d'actualizacion disponibles.
