Update NARF! (0.0.0-rc3) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Version
pl: Wersja

en: n/a
pl: n.d.

en: 1 minute | @count minutes
pl[0]: 1 minuta
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Module
pl: Moduł

en: Never
pl: Nigdy

en: 1 second | @count seconds
pl[0]: 1 skunda
pl[1]: @count sekundy
pl[2]: @count sekund

en: Available
pl: Dostępne

en: 1 year | @count years
pl[0]: 1 rok
pl[1]: @count lata
pl[2]: @count lat

en: 1 month | @count months
pl[0]: 1 miesiąc
pl[1]: @count miesiące
pl[2]: @count miesięcy

en: Parameter
pl: Parametr

en: not found
pl: nie znalezione

en: Checking available update data
pl: Sprawdzanie dostępnych informacji o aktualizacjach

en: Trying to check available update data ...
pl: Próba pobrania informacji o aktualizacjach...

en: Error checking available update data.
pl: Błąd pobierania informacji o aktualizacjach
