Update NARF! (0.0.0-rc3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Value
ps: بيه

en: 1 hour | @count hours
ps[0]: ۱ ساعت
ps[1]: @count ساعتونه

en: 1 day | @count days
ps[0]: ۱ ورځ
ps[1]: @count ورځې

en: Never
ps: هيڅکله

en: 1 year | @count years
ps[0]: ۱ کال
ps[1]: @count کلونه

en: 1 month | @count months
ps[0]: ۱ میاشت
ps[1]: @count میاشتې
