Update NARF! (0.0.0-rc3) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Version
uk: Версія

en: n/a
uk: н/д

en: 1 minute | @count minutes
uk[0]: @count хвилина
uk[1]: @count хвилини
uk[2]: @count хвилин

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Module
uk: Модуль

en: Never
uk: Ніколи

en: 1 second | @count seconds
uk[0]: @count секунда
uk[1]: @count секунди
uk[2]: @count секунд

en: Available
uk: Доступно

en: 1 year | @count years
uk[0]: @count рік
uk[1]: @count роки
uk[2]: @count років

en: 1 month | @count months
uk[0]: @count місяць
uk[1]: @count місяці
uk[2]: @count місяців

en: Parameter
uk: Параметр

en: not found
uk: не знайдено

en: Checking available update data
uk: Перевірка даних про доступні оновлення

en: Trying to check available update data ...
uk: Спроба перевірити дані про доступні оновлення ...

en: Error checking available update data.
uk: Помилка перевірки даних про доступні оновлення.

en: Drupal Core
uk: Ядро Друпал
