Update NARF! (0.0.0-rc3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Version
ur: ورژن

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: 1 hour | @count hours
ur[0]: ۱ گھنٹہ
ur[1]: @count گھنٹے

en: 1 day | @count days
ur[0]: ۱ دن
ur[1]: @count دن

en: 1 year | @count years
ur[0]: 1سال
ur[1]: @count سال

en: 1 month | @count months
ur[0]: ۱ مہینہ
ur[1]: @count مہینے
