Premium Updates (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Download
ar: تحميل

en: Release notes
ar: ملاحظات النسخة

en: Manual update check
ar: التماس يدوي للتحديثات

en: Check manually
ar: التحقق يدوياً

en: Up to date
ar: محَدَّث

en: Update available
ar: يوجد تحديث

en: by
ar: كتبه

en: Last checked: @time ago
ar: آخر تحقق : منذ @time

en: Last checked: never
ar: آخر تحقق: لم يتم التحقق بعد
