Premium Updates (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Download
hu: Letölt

en: Release notes
hu: Kiadási információk

en: Manual update check
hu: Kézi frissítés ellenőrzés

en: Check manually
hu: Kézi ellenőrzés

en: Up to date
hu: Aktuális

en: Update available
hu: Frissítés elérhető

en: by
hu: -

en: Last checked: @time ago
hu: Utolsó ellenőrzés ideje: @time

en: Last checked: never
hu: Utolsó ellenőrzés: még nem volt

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
hu[0]: Frissítés ellenőrzése megtörtént egy projekthez.
hu[1]: Frissítés ellenőrzése megtörtént @count projekthez.
