Premium Updates (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Download
id: Unduh

en: Release notes
id: Catatan edar

en: Manual update check
id: Periksa pembaruan manual

en: Check manually
id: Periksa secara manual

en: Up to date
id: Terkini

en: Update available
id: Tersedia pembaruan

en: by
id: oleh

en: Last checked: @time ago
id: Terakhir diperiksa: @time yang lalu

en: Last checked: never
id: Terakhir diperiksa: belum pernah

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
id[0]: Memeriksa data pembaruan yang tersedia untuk satu proyek.
id[1]: Memeriksa data pembaruan yang tersedia untuk @count proyek.
