Premium Updates (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Download
ja: ダウンロード

en: Release notes
ja: リリースノート

en: Manual update check
ja: 手動更新確認

en: Check manually
ja: 手動で確認

en: Up to date
ja: 最新

en: Update available
ja: アップデートが利用可能です

en: by
ja: 投稿者

en: Last checked: @time ago
ja: 前回の確認: @time前

en: Last checked: never
ja: 前回の確認: 未実行

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
ja[0]: 1つのプロジェクトの利用可能なアップデートを確認しました。
ja[1]: @count 個のプロジェクトの利用可能なアップデートを確認しました。
