Premium Updates (8.x-1.3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Download
km: ទាញយក

en: Release notes
km: ឯកសារ​ចេញផ្សាយ

en: Manual update check
km: ពិនិត្យមើល​បច្ចុប្បន្នភាព​ដោយ​ដៃ

en: Check manually
km: ពិនិត្យមើល​ដោយ​ដៃ

en: Up to date
km: ទាន់​សម័យ

en: Update available
km: មាន​បច្ចុប្បន្នភាព

en: by
km: តាម​​

en: Last checked: @time ago
km: បាន​ពិនិត្យ​មើល​ចុងក្រោយ ៖ @time កន្លង​ទៅ

en: Last checked: never
km: ការពិនិត្យ​ចុងក្រោយ ៖ គ្មាន

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
km[0]: បាន​ពិនិត្យមើល​ទិន្នន័យ​បច្ចុប្បន្នភាព​ដែល​មាន​សម្រាប់​គម្រោង​ចំនួន @count ។
