Premium Updates (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Download
et: Allalaadimine

en: Release notes
et: Väljalasketeated

en: Manual update check
et: Käsitsi uuenduste kontroll

en: Check manually
et: Kontrolli käsitsi

en: Up to date
et: Värske

en: Update available
et: Uuendus saadaval

en: by
et: postitas

en: Last checked: @time ago
et: Viimati kontrolliti: @time tagasi

en: Last checked: never
et: Viimati kontrollitud: mitte kunagi

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
et[0]: Kontrolliti saadaolevate uuenduste andmeid ühe projekti jaoks.
et[1]: Kontrolliti saadaolevate uuenduste andmeid @count projekti jaoks.
