Premium Updates (8.x-1.5) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: List
hi: सूची

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Release notes
hi: रिलीज नोट्स

en: Manual update check
hi: मैनुअल अद्यतन की जाँच करें

en: Check manually
hi: मैन्युअल रूप से जांचें

en: Up to date
hi: आधुनिक

en: Update available
hi: अपडेट उपलब्ध

en: by
hi: द्बारा
