Premium Updates (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: List
is: Listi

en: Download
is: Hala niður

en: Release notes
is: Útgáfutexti

en: Manual update check
is: Kanna með uppfærslur handvirkt

en: Check manually
is: Athuga handvirkt

en: Up to date
is: Uppfært

en: Update available
is: Uppfærsla fáanleg

en: by
is: eftir
