Premium Updates (8.x-1.6) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Release notes
bo: པར་གཞིའི་གསལ་བཤད

en: Manual update check
bo: ལག་སྒུལ་གྱིས་གསར་སྒྱུར་ཞིབ་བཤེར

en: Check manually
bo: ལག་སྒུལ་གྱིས་ལྟ་བཤེར་བྱེད་པ

en: Up to date
bo: ཆེས་གསར་ཤོས་ཡིན

en: Update available
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ།

en: Last checked: @time ago
bo: ཐེངས་སྔོན་མར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད། @time་སྔོན་ལ

en: Last checked: never
bo: ཐེངས་སྔོན་མར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད། གཏན་ནས་མེད།

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
bo[0]: ལས་གཞི་@count་ལ་སྤྱོད་རུང་བའི་གསར་སྒྱུར་གཞི་གྲངས་ཞིབ་བཤེར་བྱས།
