Premium Updates (8.x-1.6) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: List
kk: Көрсету

en: Download
kk: Жүктеу

en: Release notes
kk: Шығарылым жазбалары

en: Manual update check
kk: Жаңартуларды қолдан тексеру

en: Check manually
kk: Қолмен тексеру

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Update available
kk: Жаңарту қолжетімді

en: by
kk: кұрылған

en: Last checked: @time ago
kk: Соңғы рет: @time бұрын тексерілді

en: Last checked: never
kk: Соңғы рет: еш тексерілмеді

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
kk[0]: Бiр жоба үшiн жаңарту туралы түсiнiктi мәлiметтер тексерiлген.
