Premium Updates (8.x-1.7) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: List
sv: Lista

en: Download
sv: Ladda ned

en: Release notes
sv: Anteckningar om utgåvan

en: Manual update check
sv: Sök efter uppdateringar manuellt

en: Check manually
sv: Kontrollera manuellt

en: Up to date
sv: Aktuell

en: Update available
sv: Uppdatering tillgänglig

en: by
sv: av

en: Last checked: @time ago
sv: Senast kontrollerad: för @time sedan

en: Last checked: never
sv: Senast kontrollerad: aldrig

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
sv[0]: Letade efter tillgängliga uppdateringar för ett projekt.
sv[1]: Letade efter tillgängliga uppdateringar för @count projekt.
