Last Updated (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Node
az: Material

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: About
az: Haqqında

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı
