Last Updated (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Last updated on
da: Sidst opdateret den

en: Last Updated
da: Sidst opdateret

en: Node
da: Indholdselement

en: Date format
da: Datoformat

en: Custom
da: Tilpasset

en: Time zone
da: Tidszone

en: Timezone
da: Tidszone

en: About
da: Om

en: Custom date format
da: Tilpasset datoformat

en: Page display options
da: Indstillinger for sidevisning

en: - Default site/user time zone -
da: - Standard site/bruger tidszone -

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
da: Se <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">dokumentationen af PHP datoformater</a>.
