Last Updated (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Last updated on
de: Zuletzt aktualisiert am/um

en: Last Updated
de: Zuletzt aktualisiert

en: Node
de: Beitrag

en: Date format
de: Datumsformat

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Time zone
de: Zeitzone

en: Timezone
de: Zeitzone

en: About
de: Über

en: Custom date format
de: Benutzerdefiniertes Datumsformat

en: @name format: @date
de: @name Format: @date

en: Page display options
de: Seitenanzeigeoptionen

en: - Default site/user time zone -
de: - Standardzeitzone der Website bzw. des Benutzers -

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
de: Lesen Sie <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">die PHP-Dokumentation zum Thema Datumsformate</a>
