Last Updated (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Last updated on
he: עודכן לאחרונה ב

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Custom
he: מותאם

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Timezone
he: איזור זמן

en: About
he: אודות

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Page display options
he: אפשרויות לתצוגת דף
