Last Updated (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Node
ne: नोड

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: About
ne: बारेमा

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा
