Last Updated (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Last updated on
nl: Laatst bijgewerkt op

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Custom
nl: Aangepast

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: About
nl: Over

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: @name format: @date
nl: notatie @name: @date

en: Page display options
nl: Paginaweergave-opties

en: - Default site/user time zone -
nl: - Standaardtijdzone site/gebruiker -

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
nl: Zie voor meer informatie over datumindelingen de <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP-documentatie</a>.
