Last Updated (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Last updated on
sv: Senast uppdaterad den

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: Node
sv: Nod

en: Date format
sv: Datumformat

en: Custom
sv: Anpassad

en: Time zone
sv: Tidszon

en: Timezone
sv: Tidszon

en: About
sv: Om

en: Custom date format
sv: Anpassat datumformat

en: Page display options
sv: Alternativ för sidvisning

en: - Default site/user time zone -
sv: - Förvald tidszon för webbplats/användare -
