Last Updated (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Last updated on
uk: Востаннє оновлено

en: Last Updated
uk: Востаннє оновлено

en: Node
uk: Матеріал

en: Date format
uk: Формат дати

en: Custom
uk: Власний

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: About
uk: Про модуль

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: @name format: @date
uk: Формат @name: @date

en: Page display options
uk: Опції відображення сторінки

en: - Default site/user time zone -
uk: - Базовий часовий пояс сайту/користувача -

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
uk: Див. <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">документацію з форматів дати PHP</a>.
