Last Updated (1.1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Custom date format
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་གཞག
