Last Updated (1.1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Node
gl: Nodo

en: Date format
gl: Formato de data

en: Custom
gl: Personalizado

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: About
gl: Información

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data
