Last Updated (1.1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Node
lt: Mazgas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Custom
lt: Savitas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: About
lt: Apie

en: @name format: @date
lt: @name formatas: @date

en: - Default site/user time zone -
lt: - Numatytoji svetainės/nario laiko zona -
