Last Updated (1.1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Node
sl: Vozlišče

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: About
sl: O modulu
