Last Updated (1.1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Time zone
vi: Múi giờ

en: Timezone
vi: Múi giờ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Custom date format
vi: Định dạng ngày tùy chỉnh
