Last Updated (1.2.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Node
bg: Материал

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Time zone
bg: Часова зона
