Last Updated (1.2.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Node
it: Nodo

en: Date format
it: Formato data

en: Custom
it: Personalizzato

en: Time zone
it: Fuso orario

en: Timezone
it: Fuso orario

en: About
it: Informazioni

en: Custom date format
it: Formato data personalizzato

en: @name format: @date
it: Formato @name: @date

en: Page display options
it: Opzioni visualizzazione pagina

en: - Default site/user time zone -
it: - Fuso orario predefinito per sito/utente -
