Last Updated (1.2.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Last updated on
ta: கடைசியாகப் புதுப்பித்தது

en: Last Updated
ta: கடைசியாக புதுப்பிக்கப்பட்டவை

en: Node
ta: கணு

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Time zone
ta: நேரவட்டாரம்

en: Timezone
ta: நேர மண்டலம்

en: About
ta: பற்றி

en: Custom date format
ta: விருப்ப தேதி வடிவம்
