Last Updated (1.2.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Node
cs: Uzly

en: Date format
cs: Formát data

en: Custom
cs: Vlastní

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: About
cs: Popis

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: @name format: @date
cs: Formát @name: @date

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
cs: Viz <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">dokumentace formátů data v PHP</a>.
