Last Updated (1.2.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Last updated on
es: Última actualización en

en: Last Updated
es: Última actualización

en: Node
es: Nodo

en: Date format
es: Formato de fecha

en: Custom
es: Personalizado

en: Time zone
es: Zona horaria

en: Timezone
es: Zona horaria

en: About
es: Acerca de

en: Custom date format
es: Formato de fecha personalizado

en: @name format: @date
es: @name formato: @date

en: Page display options
es: Opciones de visualización de página

en: - Default site/user time zone -
es: - Zona Horaria predeterminada/definida por el usuario -

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
es: Compruebe <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">la documentación para formatos de fecha de PHP</a>.
