Last Updated (1.2.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Last updated on
fi: Viimeksi päivitetty

en: Last Updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Custom
fi: Oma

en: Time zone
fi: Aikavyöhyke

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: About
fi: Tietoja

en: Custom date format
fi: Mukautettu päivämäärämuoto

en: @name format: @date
fi: @name muoto: @date

en: Page display options
fi: Näytön esitysasetukset

en: - Default site/user time zone -
fi: - Sivuston tai käyttäjän oletusaikavyöhyke -
