Last Updated (1.2.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Node
oc: Nosèl

en: Date format
oc: Format de data

en: Custom
oc: Personalizat

en: Time zone
oc: Fus orari

en: Timezone
oc: Fus orari

en: About
oc: A prepaus

en: Custom date format
oc: Format de data personalizat
