Last Updated (1.2.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Last updated on
ru: Последнее обновление

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: Node
ru: Материал

en: Date format
ru: Формат даты

en: Custom
ru: Собственная

en: Time zone
ru: Часовой пояс

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: About
ru: Информация

en: Custom date format
ru: Пользовательский формат даты

en: @name format: @date
ru: Формат @name: @date

en: Page display options
ru: Настройки отображения страницы

en: - Default site/user time zone -
ru: - Часовой пояс сайта/пользователя по умолчанию -

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
ru: Смотрите <a href="https://www.php.net/manual/ru/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">документацию для форматов даты PHP</a>.
