Last Updated (1.2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: About
ug: ھەققىدە
