Last Updated (2.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Node
eu: Nodoa

en: Date format
eu: Data formatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: About
eu: (r)i buruz

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua

en: @name format: @date
eu: @name formatua: @date

en: - Default site/user time zone -
eu: - Guneak lehenetsia/erabiltzaile ordu eremua -
