Last Updated (2.0.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Last updated on
pt: Última atualização em

en: Last Updated
pt: Última Atualização

en: Date format
pt: Formato de data

en: Custom
pt: Personalizado

en: Time zone
pt: Fuso horário

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: About
pt: Sobre

en: Custom date format
pt: Formato da data personalizado

en: @name format: @date
pt: @name formato: @date

en: Page display options
pt: Opções de exibição da página

en: - Default site/user time zone -
pt: - Zona horária do utilizador/sítio predefinida -

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
pt: Consulte <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">a documentação para formatos de data PHP<a>.
