Upgrade Status (4.3.0) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Administration
hr: Administracija

en: Project
hr: Projekt

en: Update
hr: Osvježi

en: read more
hr: iscrpnije

en: Error
hr: Greška

en: Check manually
hr: Provjeri ručno

en: Up to date
hr: Svježe

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: N/A
hr: N/D

en: Line
hr: Redak

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis

en: Scan
hr: Skeniraj

en: Error message
hr: Poruka greške
