Upgrade Status (4.3.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: read more
mn: дэлгэрүүлж унших

en: Error
mn: Алдаа

en: Up to date
mn: Шинэ
