Upgrade Status (4.3.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ
