Upgrade Status (4.3.2) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Project
eu: Proiektua

en: Update
eu: Eguneratu

en: read more
eu: irakurri gehiago

en: Error
eu: Errorea

en: Check manually
eu: Egiaztatu manualki

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Ignore
eu: Entzungor egin

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Scan
eu: Eskaneatu

en: Error message
eu: Errore mezua
