Upgrade Status (4.3.2) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Project
hi: परियोजना

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: read more
hi: और अधिक पढें।

en: Error
hi: त्रुटि

en: Check manually
hi: मैन्युअल रूप से जांचें

en: Up to date
hi: आधुनिक

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: N/A
hi: एन / ए

en: Line
hi: रेखा

en: Ignore
hi: ध्यान न दे

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Not applicable
hi: लागू नहीं
